MIP Pharma Polska

Portal dedykowany Partnerom zainteresowanym udziałem w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez naszą firmę.

Robimy wszystko dla Państwa zdrowia.

Najnowsze informacje

Już ponad dwa lata szkoleń online!

Pandemia covid-19 i związany z nią lockdown zmusiły nas do poszukiwania nowych form działalności dzięki którym moglibyśmy nadal prowadzić działalność  edukacyjną.

Ponieważ szkolenia i działalność edukacyjna były dla nas zawsze bardzo ważne postanowiliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy aby kontynuować tę działalność w czasie covidowego zamknięcia.

Organizację kursów medycznych online zaczęliśmy w lipcu 2020 roku i do grudnia zorganizowaliśmy 11 webinarów w których wzięło udział  9 155 osób. W następnym roku, 2021, zorganizowaliśmy już 38 webinarów dla 48 860 uczestników a w 2022 roku odbyły się 22 webinary w których wzięło udział  30 982 osób.

W sumie, w ciągu niespełna trzech lat, zorganizowaliśmy ponad 70 webinarów w których uczestniczyło około 90 000 osób. Za udział w wykładach online przyznano ponad 200 000 punktów edukacyjnych.

Dzięki państwa uczestnictwu możemy powiedzieć, że jest to nasz wspólny sukces.  Dziękujemy!

Niezwykle ciekawy wykład dr Pawła Witka   „Staw skroniowo-żuchwowy: funkcja i odwzorowanie ruchów w artykulatorze”.

Niezwykle ciekawy wykład dr Pawła Witka „Staw skroniowo-żuchwowy: funkcja i odwzorowanie ruchów w artykulatorze”.

9 października odbyło się świetnie poprowadzone przez dr n med. Pawła Witka webinarium przeznaczone dla lekarzy zmagających się z problemami dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego.


Wykłady pana doktora Witka, pracującego w Centrum Stomatologicznym „Witek” w Krakowie obfitują w ogromną ilość praktycznej wiedzy przekazywanej w przystępny, łatwo przyswajalny sposób, pomimo dużej trudności omawianych zagadnień. Przekazywana wiedza jest ogromnym wsparciem dla praktyków; z tych powodów wykłady pana doktora cieszą się zawsze dużą popularnością. Tym razem nasze spotkanie online zgromadziło około 2000 uczestników.

Wykład został oceniony przez uczestników bardzo dobrze, co cieszy nas tym bardziej, że uczestnikami naszych webinarów są przede wszystkim praktycy.

Poniżej kilka opinii zamieszczonych po wykładzie.

Nadchodzi nowy sezon webinarowy!

Nowy sezon webinarowy rozpoczynamy 28 sierpnia wraz z wykładem Profesora Mariusza Lipskiego nt. ponownego leczenia endodontycznego.

W tym sezonie prowadzić będziemy wykłady w pełni na żywo, transmitując wydarzenie do średnio 2 500 – 3 500 odbiorców z pełną możliwością interakcji na czacie oraz sesjami pytań i odpowiedzi, a także w atrakcyjnej formie audiowizualnej.

Jest to unikatowe rozwiązanie, której wymaga od nas użycia zaawansowanych narzędzi i technologii – pracowaliśmy nad nim podczas całego poprzedniego sezonu.

Taka forma prezentacji wymagać będzie od Państwa stabilnego łącza internetowego o przepustowości przynajmniej 5 MBit/s. Jeśli nie będą Państwo w stanie zapewnić takiej przepustowości, nie możemy zagwarantować płynnego odbioru naszych webinarów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem proponowanymi przez nas webinarami, czas uzyskania od nas odpowiedzi na przesłane maile może być wydłużony.Z tego powodu prosimy o sprawdzenie, czy na Państwa problemy lub pytania opublikowaliśmy odpowiedzi na naszej stronie z pomocą

Zachęcamy do rejestracji.

Dr Marta Maciak po sobotnim webinarze

Już dzisiaj odbędzie się retransmisja sobotniego wykładu dr Marty Maciak nt. problematyki endo-perio.

Z satysfakcją informujemy, że wszystkie miejsca zostały wyprzedane już w dniu wczorajszym; dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Ponadto, sobotni wykład posiadał maksymalną frekwencję, na jaką pozwala nasza platforma webinarowa – w wykładzie wzięło udział 1 000 osób!

W klipie wideo mogą Państwo zobaczyć, co do powiedzenia po wydarzeniu miała nasza wspaniała prowadząca.

Brak miejsc na webinar pt. “Postępowanie w trudnych sytuacjach klinicznych w stomatologii”

Szanowni Państwo,

wszystkie miejsca na webinar z udziałem dr Pawła Witka (9.01) są już obsadzone.

Dla osób zainteresowanych, które nie zdążyły się zapisać, została jeszcze możliwość obejrzenia retransmisji w dniu 11.01.2021 o godzinie 18:00 (poniedziałek). Retransmisja również uprawnia do otrzymania punktów edukacyjnych.

Chcę się zarejestrować – LINK

Liczba miejsc jest także ograniczona i zbliżamy się do ich wyczerpania.

Zapraszamy serdecznie

Dr Mariusz Bochniak o współpracy z MIP Pharma Polska

Po ostatnim wspólnie zrealizowanym pakiecie edukacyjnym składającym się z wyemitowanego webinaru oraz jego retransmisji (odpowiednio 19 i 21 grudzień 2020) pt. “Praktyczne kompendium współczesnej radiologii stomatologicznej”, dr Mariusz Bochniak przygotował także krótkie nagranie dotyczące jego opinii na temat takiej formy przekazywania wiedzy.

Share This