Strona główna Events Kliniczne postępowanie przy wykonawstwie uzupełnień całoceramicznych

Kliniczne postępowanie przy wykonawstwie uzupełnień całoceramicznych

Podczas webinarium wykład wygłosi dr n. med. Paweł Witek (Centrum Stomatologiczne „Witek” w Krakowie).

Webinarium odbędzie się w dniu 20 listopada 2021 r. w godzinach 9:00-12:30.

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. 

Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji. W razie problemów prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

Na podstawie wpisanych danych system będzie generował zaświadczenia o uczestnictwie w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie braku zaświadczenia prosimy o kontakt: certyfikaty@mip-pharma.pl.

Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 1 dobę wcześniej i na 1 godz. przed wydarzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/.

Nagranie webinaru zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestnikom na okres 7 dni, przy czym punkty edukacyjne przysługują wyłącznie lekarzom uczestniczącym w webinarze.

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY
Organizatorzy przewidują przyznanie uczestnikom spotkania 3 punktów edukacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 roku w sprawie sposobów dopełniania obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów). Warunkiem otrzymania zaświadczenia o uczestnictwie jest osobisty udział w webinarium.

Zapisując się na webinarium uczestnik akceptuje regulamin.


Plan wykładu:

1) Wstęp,
2) Wskazania i przeciwskazania,
3) Podział materiałów ceramicznych,
4) Postępowanie z zębami po leczeniu kanałowym,
5) Sposoby preparacji,
6) Wady i zalety preparacji,
7) Metody wyciskowe,
8 Uzupełnienia tymczasowe,
9) Postępowanie laboratoryjne,
10) rodzaje cementowania,
11) Przypadki kliniczne.

Uzupełnienia całoceramiczne można podzielić na dwie grupy, które determinują sposób postępowania klinicznego, między innymi wybór sposobu preparacji oraz metody cementowania. Przedstawiono szczegółowo postępowanie z zębami po leczeniu endodontycznym. Uzasadniono wybór metody wyciskowej oraz konieczność zabezpieczenia uzupełnieniami tymczasowymi. Pokazano różnicę w postępowaniu laboratoryjnym oraz cementowaniu adhezyjnym i klasycznym uzupełnień ceramicznych. Na przypadkach klinicznych pokazano różne rodzaje calocermicznych uzupełnień protetycznych takich jak: licówki, wkłady koronowe, korony, mosty.

The Rezerwacja ticket sales has ended!

Data

20 lis 2021
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:30
Webinar online

Lokalizacja

Webinar online
MIP Pharma Polska Sp. z o.o., Orzechowa, Gdańsk, Polska
Kategoria

Organizator

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Telefon
0048 58 300 09 46
Email
szkolenia@mip-pharma.pl

Prowadzący

Kod QR

2 komentarze

  • Mariusz Kwiatkowski

   Dzień dobry
   Uczestnictwo w naszych webinarach możliwe jest po wcześniejszej rejestracji na stronie http://www.mip-konferencje.pl w sekcji WYDARZENIA. Jest to niezbędne ze względu na prawny obowiązek wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobywych.
   Z poważaniem
   Zespół MIP Pharma Polska

Prześlij komentarz

Share This