Strona główna Events Obrazowanie wolumetryczne w radiodiagnostyce stomatologicznej – trzeci wymiar pantomografii

Obrazowanie wolumetryczne w radiodiagnostyce stomatologicznej – trzeci wymiar pantomografii

Podczas webinarium wykład wygłosi prof. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowska (Kierownik Zakładu Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie).

Webinarium odbędzie się w dniu 15 maja 2021 r. w godzinach 9:00-12:30.

NIE PRZEWIDUJEMY RETRANSMISJI TEGO WEBINARIUM. Postaramy się udostępnić nagranie wykładu przez tydzień dla osób zarejestrowanych.

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji. W razie problemów prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

Prosimy o staranne wypełnianie formularza zgłoszenia z uwzględnieniem wielkości liter, gdyż na podstawie wpisanych danych system będzie generował zaświadczenia o uczestnictwie, które będą wysyłane w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie braku zaświadczenia prosimy o kontakt: certyfikaty@mip-pharma.pl.

Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 3 doby wcześniej, 1 dobę wcześniej i na 1 godz. przed wydarzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/.

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY
ORGANIZATORZY PRZEWIDUJĄ PRZYZNANIE UCZESTNIKOM SPOTKANIA 3 PUNKTÓW EDUKACYJNYCH

(zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 roku w sprawie sposobów dopełniania obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów).

Zapisując się na webinarium uczestnik akceptuje regulamin.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia o uczestnictwie jest osobisty udział w webinarium.


Streszczenie wykładu:

Obrazowanie wolumetryczne, zwane też tomografią stożkową, tomografią z wiązką stożkową czy kolokwialnie „pantomogramem 3D” to obecnie narzędzie codziennej pracy lekarza dentysty. Po ponad 20 latach od prototypów tomografów stożkowych trudno już sobie wyobrazić diagnostykę obrazową w stomatologii bez tomografii wolumetrycznej. W ostatnich latach rośnie liczba instalacji tomografów stożkowych w gabinetach stomatologicznych, jednak wiedza na temat tej metody obrazowania nie jest adekwatna do liczby wykonywanych badań. Celem wykładu jest przedstawienie informacji na temat obrazowania wolumetrycznego – powstawiania obrazu i jego jakości, regulacji prawnych dotyczących opisywania badań, ale w głównej mierze prezentacji wskazań i przeciwwskazań to tomografii stożkowej w różnych dziedzinach stomatologii. W wielu przypadkach obrazy trójwymiarowe zestawiono z tradycyjnymi zdjęciami pantomograficznymi celem porównania możliwości obrazowania.

The Rezerwacja ticket sales has ended!

Data

15 maj 2021
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:30

Koszt

bezpłatne
Webinar online

Lokalizacja

Webinar online
MIP Pharma Polska Sp. z o.o., Orzechowa, Gdańsk, Polska
Kategoria

Organizator

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Telefon
0048 58 300 09 46
Email
szkolenia@mip-pharma.pl

Prowadzący

Kod QR

Prześlij komentarz

Share This