Strona główna Events Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym

Odbudowa zębów po leczeniu endodontycznym

Podczas webinarium wykład wygłosi dr n. med. Marta Maciak (Alfa Dental & Beauty, Kraków).

Webinarium odbędzie się w sobotę 21 maja 2022 r. w godzinach 9:00-12:30.

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji. Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 3 doby, 1 dobę oraz 1 godz. przed wydarzeniem (proszę również sprawdzić foldery SPAM, JUNK itp.). Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/. W razie problemów z rejestracją lub linkami do webinaru prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

Nagranie webinaru zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestnikom na okres 7 dni, przy czym punkty edukacyjne i zaświadczenia przysługują wyłącznie lekarzom uczestniczącym w webinarze. 

Zaświadczenia o uczestnictwie zostaną do Państwa rozesłane w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie problemów z otrzymaniem zaświadczenia prosimy o kontakt pod adresem: certyfikaty@mip-pharma.pl.


Opis wykładu
Każdy ząb po prawidłowo przeprowadzonym leczeniu endodontycznym powinien zostać odbudowany w odpowiedni sposób, który pozwoli na całkowite przywrócenie funkcji. Odbudowa jest integralnym elementem leczenia endodntycznego. W wykładzie zostaną omówione różne możliwości i sposoby umożliwiające wybór odpowiedniej metody leczenia. Zostaną przeanalizowane rożne czynniki mające wpływ na wybór postępowania terapeutycznego i podjęcie decyzji o leczeniu zachowawczym lub protetycznym.

Dr n. med. Marta Maciak
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2007 roku uzyskała specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endododoncją. Doświadczenie zawodowe zdobywała prywatnych klinikach w Niemczech.
W latach 2004-2009 pracowała na stanowisku asystenta Białostockiego Uniwersytetu Medycznego, a w 2009 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu dermatologii. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej.
Jest absolwentką Międzynarodowych Studiów Akademii Stomatologii Laserowej (ALD) oraz zaawansowanej stomatologii laserowej BAIRD.
Jest prezesem ALD (Academy of Laser Dentistry) Study Club Poland oraz AMERIAA Poland (American Aesthetic Association).
Autorka wielu publikacji z zakresu endodoncji, stomatologii i laseroterapii; od 2005 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne dla lekarzy w Polsce i na świecie w dziedzinie stomatologii estetycznej, medycyny estetycznej i zastosowania laserów, zarówno w stomatologii, jak i medycynie estetycznej.
Jest lekarzem obdarzonym cierpliwością, ciepłem i niezwykłymi umiejętnościami manualnymi.
Prywatnie miłośniczka żeglarstwa, turystyki górskiej i pasjonatka podróży.

The ticket sales has ended!

Data

21 maj 2022
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:30
Webinar online

Lokalizacja

Webinar online
MIP Pharma Polska Sp. z o.o., Orzechowa, Gdańsk, Polska
Kategoria

Organizator

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Telefon
0048 58 300 09 46
Email
szkolenia@mip-pharma.pl

Prowadzący

Kod QR
Share This