Strona główna Events Zmiany patologiczne w jamie ustnej po Covid-19

Zmiany patologiczne w jamie ustnej po Covid-19

Podczas webinarium wykład wygłosi dr n. med. Barbara Rafałowicz (Zakład Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej, Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Webinarium odbędzie się w dniu 04 czerwca 2022 r. w godzinach 9:00-12:30.

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji. Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 3 doby, 1 dobę oraz 1 godz. przed wydarzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/. W razie problemów z rejestracją lub linkami do webinaru prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

W razie braku e-maila z linkiem prosimy sprawdzić folder SPAM, JUNK itp.

Nagranie webinaru zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestnikom na okres 7 dni, przy czym punkty edukacyjne i zaświadczenia przysługują wyłącznie lekarzom uczestniczącym w webinarze.

Prosimy o staranne wypełnianie formularza zgłoszenia z uwzględnieniem wielkości liter, gdyż na podstawie wpisanych danych system będzie automatycznie generował zaświadczenia.

Zaświadczenia o uczestnictwie zostaną do Państwa rozesłane w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie problemów z otrzymaniem zaświadczenia prosimy o kontakt pod adresem: certyfikaty@mip-pharma.pl.


Streszczenie:
W części I omówię zagadnienia ogólne dotyczące mechanizmu działania koronawirusa w obrębie narządów jamy ustnej. Przedstawię istotne kwestie związane z badaniem wewnątrzustnym i jego rolę w diagnostyce i rozpoznaniu COVID-19.Objawy ustne infekcji koronawirusowej u dzieci i dorosłych.
W części II przedstawię różnorodność objawów ustnych PCS na podstawie obserwacji własnych.

Plan:
1. Definicja COVID-19.
2. Mechanizm działania wirusa SARS-Cov-2 w obrębie jamy ustnej.
3. Rola badania wewnątrzustnego w diagnostyce i rozpoznaniu infekcji SARS-CoV-2.
4. Objawy ustne COVID-19 – u dzieci i dorosłych.
5. Omówienie objawów ustnych post COVID na podstawie różnych przypadków klinicznych.

Rezerwuj wydarzenie

Wybrano 1 bilet.

Dostępne Bilety: 1602

Bilety zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Data

04 cze 2022

Czas

09:00 - 12:30
Webinar online

Lokalizacja

Webinar online
MIP Pharma Polska Sp. z o.o., Orzechowa, Gdańsk, Polska
Kategoria

Organizator

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Telefon
0048 58 300 09 46
Email
szkolenia@mip-pharma.pl
REJESTRACJA

Prowadzący

Kod QR
Share This