Strona główna Events Estetyka i funkcja w leczeniu interdyscyplinarnym. Spotkanie na pograniczu stomatologii zachowawczej, ortodoncji i protetyki

Estetyka i funkcja w leczeniu interdyscyplinarnym. Spotkanie na pograniczu stomatologii zachowawczej, ortodoncji i protetyki

Podczas webinarium wykład wygłosi dr n. med. Iwona Kuroń-Opalińska (Centrum Stomatologiczne SMILE w Lublinie).

Webinarium odbędzie się w dniu 26 marca 2022 r. w godzinach 9:00-12:30.

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji. Po sprawdzeniu folderu SPAM i w razie dalszych problemów prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

Prosimy o staranne wypełnianie formularza zgłoszenia z uwzględnieniem wielkości liter, gdyż na podstawie wpisanych danych system będzie automatycznie generował zaświadczenia o uczestnictwie, które będą wysyłane w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie braku zaświadczenia prosimy o kontakt: certyfikaty@mip-pharma.pl.

Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 1 dobę wcześniej i na 1 godz. przed wydarzeniem.
W razie braku e-maila z linkiem prosimy sprawdzić folder SPAM, JUNK itp. Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/.

Nagranie webinaru zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestnikom na okres 7 dni, przy czym punkty edukacyjne przysługują wyłącznie lekarzom uczestniczącym w webinarze.


Treść prezentacji:

Leczenie stomatologiczne wydaje się proste, a czasem nawet nudne. Szczególnie, gdy patrzymy na pacjenta przez pryzmat problemu, z którym się zgłosił. Kiedy pacjent narzuca tok leczenia i wskazuje problemy do rozwiązania. Gdy jednak spojrzymy szerzej, dokładnie zbadamy i oszacujmy rzeczywiste potrzeby, często okazuje się, że mamy pole do interdyscyplinarnego i bardzo ciekawego leczenia! Holistyczne podejście do pacjenta i jego potrzeb to domena współczesnej stomatologii. Spotkanie na pograniczu specjalności, uzupełnienie leczenia ortodontycznego dzięki metodom zachowawczym czy protetycznym. Wzbogacenie protetyki o elementy stomatologii zachowawczej.

W wykładzie, na podstawie własnych przypadków klinicznych chciałabym pokazać, jak ciekawe może być leczenie stomatologiczne. Udowodnić, że pokazanie pacjentowi jego nieuświadomionych potrzeb, może być początkiem pięknej przygody. Trzeba tylko poświęcić czas i wiedzę by dostrzec potrzeby.

Jako protetyk często zalecam leczenie ortodontyczne, sama czasem wybieram leczenie zachowawcze zamiast protetycznego. Celem nadrzędnym jest zawsze dobro pacjenta.

The ticket sales has ended!

Data

26 mar 2022
Zakończone!

Czas

09:00 - 12:30
Webinar online

Lokalizacja

Webinar online
MIP Pharma Polska Sp. z o.o., Orzechowa, Gdańsk, Polska
Kategoria

Organizator

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Telefon
0048 58 300 09 46
Email
szkolenia@mip-pharma.pl

Prowadzący

Kod QR
Share This