Strona główna Events Obliteracje i resorpcje – jeszcze endo czy już implant

Obliteracje i resorpcje – jeszcze endo czy już implant

Podczas webinarium wykład wygłosi dr n. med. Marta Maciak (Alfa-Dental Centrum Stomatologii Estetycznej).

Webinarium odbędzie się w dniu 4 grudnia 2021 r. w godzinach 9:00-12:30.

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. 

Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji. W razie problemów prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

Na podstawie wpisanych danych system będzie generował zaświadczenia o uczestnictwie w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie braku zaświadczenia prosimy o kontakt: certyfikaty@mip-pharma.pl.

Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 1 dobę wcześniej i na 1 godz. przed wydarzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/.

Nagranie webinaru zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestnikom na okres 7 dni, przy czym punkty edukacyjne przysługują wyłącznie lekarzom uczestniczącym w webinarze.

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY
Organizatorzy przewidują przyznanie uczestnikom spotkania 3 punktów edukacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 roku w sprawie sposobów dopełniania obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów). Warunkiem otrzymania zaświadczenia o uczestnictwie jest osobisty udział w webinarium.

Zapisując się na webinarium uczestnik akceptuje regulamin.


Plan wykładu:

Leczenie zębów z obliteracją kanałów czy z resorpcją stanowi jedno z największych wyzwań współczesnej endodoncji. Negocjacja w takich przypadkach jest bardzo trudna i wymaga wiele cierpliwości, wiedzy oraz  odpowiedniego sprzętu. Wykład ma na celu przedstawienie sposobów diagnostyki, również z wykorzystaniem CBCT, doboru odpowiednich narzędzi i technik w zależności od sytuacji klinicznej oraz pokazanie różnych sposobów poradzenia sobie z problemem w taki sposób, aby leczenie można było przeprowadzić w efektywny i przewidywalny sposób. Zostanie też poruszony problem podejmowania decyzji o możliwości podjęcia  leczenia endodontycznego oraz wyboru rozwiązania chirurgicznego.

Rezerwuj wydarzenie

Rezerwacja

Wybrano 1 bilet.

Dostępne Bilety: 54

Bilety Rezerwacja zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Data

04 gru 2021

Czas

09:00 - 12:30
Webinar online

Lokalizacja

Webinar online
MIP Pharma Polska Sp. z o.o., Orzechowa, Gdańsk, Polska
Kategoria

Organizator

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Telefon
0048 58 300 09 46
Email
szkolenia@mip-pharma.pl
REJESTRACJA

Prowadzący

Kod QR

Prześlij komentarz

Share This