WEBINAR: Wybrane problemy urologiczne w praktyce lekarza rodzinnego

Data i godzina:

24 września 2022 09:00 - 12:30

Lokalizacja wydarzenia

MIP Pharma Polska, ul. Orzechowa 5, Gdańsk, Pomorskie, 80-175, Polska

Wydarzenie wygasło

About The Events

MIP Pharma Polska Sp. z o.o. zaprasza na webinarium pt.:

 

„Wybrane problemy urologiczne w praktyce lekarza rodzinnego”,

 

podczas którego wykład wygłosi dr hab. n. med. Kajetan Juszczak, FEBU, prof. UMK

(Oddział Urologii Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, Katedra Urologii i Andrologii, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy).

 

Udział w webinarium możliwy jest po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora: www.mip-konferencje.pl najpóźniej na 1 dobę przed wydarzeniem lub do wyczerpania miejsc. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Po poprawnym zarejestrowaniu powinni Państwo otrzymać automatyczne potwierdzenie rejestracji.

Indywidualne linki umożliwiające udział w webinarium będą rozsyłane 3 doby, 1 dobę oraz 1 godz. przed wydarzeniem (proszę również sprawdzić foldery SPAM, JUNK itp.). Zachęcamy do sprawdzenia działania linku i wcześniejszego przetestowania Państwa połączenia: https://myownconference.pl/tester/. W razie problemów z rejestracją lub linkami do webinaru prosimy o kontakt: webinar@mip-pharma.pl.

Nagranie webinaru zostanie udostępnione zarejestrowanym uczestnikom na okres 7 dni, przy czym punkty edukacyjne i zaświadczenia przysługują wyłącznie lekarzom medycyny uczestniczącym w webinarze.

Zaświadczenia o uczestnictwie zostaną do Państwa rozesłane w ciągu 1 tygodnia po webinarium. W razie problemów z otrzymaniem zaświadczenia prosimy o kontakt pod adresem: certyfikaty@mip-pharma.pl.

UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST BEZPŁATNY. ORGANIZATORZY PRZEWIDUJĄ PRZYZNANIE UCZESTNIKOM SPOTKANIA 3 PUNKTÓW EDUKACYJNYCH
(zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 roku w sprawie sposobów dopełniania obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów).

Treść wykładu:

  1. Stany nagłe (krwiomocz, kolka nerkowa, zatrzymanie moczu, skręt jądra, zapalenie jądra i najądrza, załupek),
  2. Łagodny rozrost gruczołu krokowego,
  3. Zakażenie układu moczowego,
  4. Nietrzymanie moczu,
  5. Żylaki powrózka nasiennego.

Lokalizacja wydarzenia